Pobierowo domki letniskowe - noclegi wczasy nad morzem w Pobierowie

Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)English (United Kingdom)
ikonki_05ikonki_06ikonki_07
img_03

Drodzy Goście, jeśli noclegi na wczasy nad morzem Bałtyckim to zapraszamy serdecznie do domków letniskowych Calypso w Pobierowie.

 

Nasze przestronne, wygodne domki  zapewniają Państwu wysoki komfort w spędzeniu urlopu. Do dyspozycji 6 oraz 8 osobowe domki do wynajęcia nad morzem z bezprzewodowym dostępem do internetu.


Oferujemy noclegi i wczasy rodzinne z dziećmi nad morzem w dwupoziomowych domkach letniskowych o powierzchni 110 m² oraz 55 m²  posiadających cześć wypoczynkową z TV.


Dom Calypso l dysponuje kuchnią, domki Calypso ll wyposażone są w aneksy kuchenne.

W celu zapoznania się z cennikiem, schematami domków oraz zdjęciami prosimy o kliknięcie na umieszczone po prawej stronie zdjęcia z wybranym typem domku.

 

Nasze domki letniskowe usytuowane są około 400 m od szerokiej piaszczystej plaży
oraz około 300 m od centrum Pobierowa.

 

Pobierowo położone jest w sosnowym lesie pomiędzy Dziwnowem, a Rewalem
i uchodzi za jedno z najładniejszych kąpielisk morskich.

Czyste powietrze, morski mikroklimat, piękna spacerowa okolica oraz częste imprezy kulturalne i sportowe, jak też liczne obiekty rekreacyjne, gastronomiczne i handlowe gwarantują Państwu znakomity wypoczynek i dużo pozytywnych wrażeń podczas wakacji.

 


 

Domki Letniskowe Calypso ll Pobierowonoclegi Pobierowonoclegi
 
img_05
1pol
2pol
pobierowo noclegi wczasy, domki letniskowe nad morzem, holiday homes cottage poland baltic sea, übernachtung ferienhäuser polnische ostsee pobierowo