Cottages Pobierowo – your vacation at poland's baltic sea

Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)English (United Kingdom)
internetensatelitaenobject_monitored
calypso_offer_18 
Rent of houses in weekly cycles
Arrivals and departures day is Saturday
Arrival / check in time is 16:00 hrs,
Departure / check out is 10:00 hrs
On arrival we charge a refundable deposit of 350 zł.
Each cottage has two parking spaces within the plot (unguarded car park).
The object is monitored by a security agency, it is entirely, securely fenced.
No pets allowed.
 
1ang
2ang
regulamin_06


Zasady zakwaterowania 

  1. W dniu przyjazdu w trakcie przekazania domku dokonujemy zameldowania gości zgodnie z dokonaną rezerwacją
  2. Pobyt osób niepełnoletnich możliwy jest wyłącznie pod opieką dorosłych. Osoby nie zameldowane nie mają prawa nocowania w naszych domkach.
  3. Z chwilą przekazania Państwu kluczy do obiektu stają się Państwo jego gospodarzami, przejmując odpowiedzialność za braki i uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania.
  4. Osoby przebywające w naszych domkach zobowiązane są do zachowania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób, przestrzegania przepisów o Ochronie Przyrody i P-POŻ. 
  5. W domkach obowiązuje zakaz palenia papierosów.
  6. Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokoju innych wczasowiczów. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna w godzinach od 23 do 7 rano.
  7. Na koniec pobytu prosimy o pozostawienie ogólnego porządku, umycia naczyń oraz wyniesienia nieczystości do pojemników na śmieci.
  8. W przypadku anulacji rezerwacji z przyczyn leżących po stronie klienta, wpłacony zadatek pozostaje własnością Domków Letniskowych Calypso w Pobierowie.
  9. Fakt niestawienia się klienta do godz. 22:00 w zarezerwowanym pierwszym dniu pobytu bez uprzedniego pisemnego (emailowego) uzgodnienia z właścicielem innego terminu na przekazanie domku, oznacza zgodę klienta na anulowanie rezerwacji oraz prawa do zatrzymania zadatku. Anulowanie w tym przypadku dokonanej rezerwacji następuje automatycznie a właściciel obiektu ma prawo na ten okres wynająć domek letniskowy innemu potencjalnemu klientowi.
  10. Późniejszy przyjazd lub rezygnacja z części pobytu nie uprawnia do zwrotu z wpłaconej należności za pełen okres zarezerwowanego okresu wynajmu.

Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków wynajmu zawartych w naszej ofercie.

 

Życzymy przyjemnego pobytu!

pobierowo noclegi wczasy, domki letniskowe nad morzem, holiday homes cottage poland baltic sea, übernachtung ferienhäuser polnische ostsee pobierowo